Print & Display

STARTPRINT

przypomnij hasło

O firmie

Print&Display to drukarnia wielkoformatowa  istniejąca na rynku polskim od 20 lat. Firma jest wiodącą drukarnią plakatów wielkoformatowych w Polsce.

Wspieramy naszych Klientów poprzez innowacyjny serwis dostosowany do ich potrzeb w zakresie: reklamy wielkoformatowej i kampanii prowadzonych w oparciu o tradycyjne nośniki billboardoweWieloletnie doświadczenie na rynku reklamy wielkoformatowej pozwala nam na doradzanie i oferowanie naszym Klientom optymalnych rozwiązań i kompleksowych usług.

Blisko 20 letnie doświadczenie produkcyjne sprawia, że prace wykonane są najlepszej jakości, efektywnie kosztowo i zawsze na czas. Dysponujemy przygotowalnią druku (CTP), nasz nowoczesny i wydajny park maszynowy pozwala na druk wielkoformatowy w technologii cyfrowej i offsetowej, a także kompleksowe wykończenie wykonanych  produkcji.

Wykorzystując doświadczenia zdobyte na rynku reklamy wielkoformatowej, firma Print&Display postanowiła rozszerzyć swoją działalność o produkcję materiałów POS. Nowa marka handlowa POSperita oferuje pełen zakres wsparcia marketingowego przy prowadzeniu kampanii POS.

Przejdź na stronę www.posperita.pl

Nasze wartości:

  • Niezawodność
  • Łatwość współpracy  – spełniamy oczekiwania Klienta, bez komplikacji i problemów
  • Transparentność prowadzonych działań
  • Innowacyjny  i najbardziej zaawansowany serwis pre-print i pos-print na rynku
  • Efektywność kosztowa podejmowanych działań i oferowanych produktów

Informacja dla Klientów i Dostawców 

Polityka Jakości i Środowiskowa oraz Wymagania środowiskowe

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

Dotacja na kapitał obrotowy


Spółka Print&Display (Polska) Sp. z o.o. w dniu 24.02.2021 otrzymała z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach programu PFR 2.0 zaliczkę zwrotną w wysokości PLN 606.798,26